Garo Polska nagrodzona podczas szczytu klimatycznego COP24

Garo Polska nagrodzona podczas szczytu klimatycznego COP24

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) i firma doradcza PwC podsumowały wyniki badania rynku e-mobility w Polsce i nagrodziły firmy najbardziej zaangażowane w rozwój zero- i niskoemisyjnego transportu. Jednym z liderów elektromobilności w Polsce została firma Garo Polska! Firmę wyróżniono za dominującą pozycję w zakresie sprzedaży stacji ładowania w Polsce, rozbudowę centrum produkcyjnego oraz kompleksową ofertę dostosowaną do potrzeb kreującego się rynku.

W rankingu przyznano sześć tytułów „Lidera Elektromobilności 2018”. Oprócz Garo Polska tytuł uzyskali BMW Group Polska, Ekoenergetyka-Polska, GreenWay Polska, Magenta Grupa TAURON i Nissan Sales CEE.

Ranking „Lider Elektromobilności 2018” został przygotowany na podstawie badania, przeprowadzonego przez PSPA i PwC w okresie wrzesień – listopad br. To pierwsza edycja rankingu, który pokazuje stan rynku elektromobilności w Polsce oraz wskazuje podmioty najbardziej zaangażowane w jego rozwój. W badaniu udział wzięło 116 firm i instytucji.