NaviRail 2018 zintegruje branżę TSL na Pomorzu Zachodnim

NaviRail 2018 zintegruje branżę TSL na Pomorzu Zachodnim

W dniach 17-18 października już po raz drugi w Szczecinie odbędzie się konferencji NAVIRAIL 2018. Jej pomysłodawcą i głównym organizatorem jest spółka Kurier Kolejowy. NAVIRAIL to najważniejsza impreza branży TSL na Pomorzu Zachodnim. To pierwsza tego typu inicjatywa, która integruje branżę transportową w województwie zachodniopomorskim i jest skierowana do tak szerokiego grona odbiorców. Jej celem jest budowa platformy dialogu przedstawicieli środowisk naukowych oraz biznesowych związanych z transportem kolejowym, drogowym, żeglugą morską i śródlądową oraz portami morskimi, centrami logistycznymi

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja imprezy udowodniła, że tego typu spotkania w województwie zachodniopomorskim są niezwykle potrzebne. Druga edycja szczecińskiego wydarzenia zapowiada się szczególnie interesująco. Program NaviRail 2018 został ułożony przez członków Rady Programowej, złożonej z przedstawicieli biznesu, administracji publicznej oraz naukowców. W tym roku, w ciągu dwóch dni odbędzie się pięć debat eksperckich. Będą dotyczyły m.in. rynku usług logistycznych na szlaku Azja – Europa, efektywności ekonomicznej łańcuchów transportowych, inwestycji infrastrukturalnych, roli administracji państwowej oraz możliwości rozwoju kadr dla branży transportowej.
Szczegóły dotyczące NaviRail 2018 można znaleźć na stronie www.NaviRail.pl. Organizator zachęca do rejestrowania się na konferencję już dziś, ponieważ liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.