Pomyśl: Szczecin!

Pomyśl: Szczecin!

Pomyśl o wygodnym życiu, o czystym powietrzu, o wypoczynku nad wodą lub wśród zieleni. Pomyśl o mieście, w którym się dobrze żyje. Pomyśl: Szczecin! Rusza nowa kampania wizerunkowa miasta, pokazująca w nieszablonowy sposób Szczecin. 

Szczecin to z całą pewnością miasto niezwykłe. Otoczone wodą i skąpane w zieleni, z bogatą historią, masą ciekawostek i pełne unikatowych w skali całego kraju miejsc. To właśnie tutaj nieustannie przeplata się ze sobą, bogata przeszłość i wizjonerski duch przyszłości.

Pełnię uroku stolicy Pomorza Zachodniego można odkryć spacerując wzdłuż urokliwych alejek otoczonych bujną zielenią, po drodze rozkoszując się widokiem wspaniałych zabytków, przeplatanych nowoczesną zabudową. Jeśli jednak zechcemy uciec od zgiełku metropolii, idealnym miejscem na odpoczynek mogą być niezwykłe, pachnące czekoladą bulwary nadodrzańskie albo skąpane w zieleni i słońcu alejki parkowe.

Szczecin to miasto, które warto każdego dnia odkrywać na nowo, ponieważ zawsze ma do zaoferowania coś niezwykłego. Zdecydowanie mamy czym się pochwalić i właśnie to zamierzamy robić!

„Pomyśl Szczecin” to nowa kampania wizerunkowa, dzięki której chcemy zwrócić uwagę na największe atuty naszego miasta oraz pokazać to co jest w nim najlepsze, najciekawsze i najbardziej zachwycające. Oprócz dobrze znanych już działań z projektów „Visit Szczecin” oraz „Invest in Szczecin” skupimy się przede wszystkim na turystach i gościach, którzy odwiedzają miasto i korzystają z jego walorów – zieleni, wody, zabytków czy bogatej i urozmaiconej oferty wydarzeń.

Wielkoformatowa odsłona kampanii pojawi się w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i oczywiście w Szczecinie. Jej internetowa wersja skupi się wokół znanego szczecinianom serwisu www.szczecin.love (w ubiegłym roku był on platformą konkursu fotograficznego), pokazującego Szczecin oczami mieszkańców.