Scandinavian Business Connect podczas Dni Skandynawskich

Scandinavian Business Connect podczas Dni Skandynawskich

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w Scandinavian Business Connect, który odbędą się dn. 11 maja br w ramach Dni Skandynawskich w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, ul. Świętego Ducha 4!

Szczecin z racji swojego położenia stanowi atrakcyjną przestrzeń do lokowania biznesu. W uzupełnieniu wsparcia instytucjonalnego, kreatywnych zasobów ludzkich i szybko rozwijającej się innowacyjności oferujemy Państwu udział w Scandinavian Business Connect.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i zainteresowaniem przedsiębiorców proponujemy nową, wzbogaconą formułę. Na jeden płaszczyźnie, w tym samym czasie znajdą Państwo skumulowane narzędzia wsparcia biznesu:

- Speed business meeting – seria bezpośrednich spotkań, podczas których będą Państwo mieli okazję przedstawić krótko swoją firmę, opowiedzieć o oferowanych usługach, wymienić się wizytówkami, nawiązać nowe kontakty, pozyskać nowych klientów, dostawców czy inwestorów.

- Spotkania z ekspertami – do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele m.in. PAiH, ARP, SPCC, przedstawiciele spółek miejskich odpowiedzialnych za największe inwestycje w mieście.

- Panel merytoryczny – planowanie i zarządzanie przestrzenią, gdzie obok prezentacji realizowanych projektów inwestycyjnych i architektonicznych przedstawione zostaną przykłady skandynawskich rewitalizacji z włączeniem zintegrowanych działań na rzecz społeczności lokalnej.

- Warsztaty – spotkania dotyczące międzykulturowości, spotkania organizowane i prowadzone przez przedstawicieli SPCC, szkolenie dotyczące realizacji usług na rynkach skandynawskich.

- Strefa HR –liczne spotkania z czołowymi specjalistami od zarządzania kapitałem ludzkim

Wierzymy, że nasze propozycje spotkają się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem, a zaaranżowana przestrzeń stworzy przyjazną atmosferę do rozmów i negocjacji. 

Pełny program w załączeniu. 

Materiały do pobrania
program_trafostacja_11.05.2018.pdf