Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych

Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych”, która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Operze na Zamku w Szczecinie. 

Organizatorem przedsięwzięcia jest ZARR S.A. we współpracy z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego. Wydarzenie będzie promowało instrumenty finansowe dwóch perspektyw 2007-2013 i 2014-2020 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. 

Konferencję poprowadzi Pan Piotr Kraśko, dziennikarz i prezenter telewizyjny, który obecnie prowadzi weekendowe wydania programu „Dzień Dobry TVN” oraz jest gospodarzem programu „Fakty z zagranicy” w TVN24 BIS.

W programie przewidziano m.in. wystąpienie Pana Olgierda Geblewicza Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w rozmowie z Piotrem Kraśko na temat instrumentów finansowych.

W dalszej części konferencji, będzie można ujrzeć i usłyszeć takie osobistości jak:

Yuri Drabent – jedna z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, przedsiębiorca internetowy. Uznawany za jednego z twórców rynku social media marketingu w Polsce Finalista konkursu Człowiek Roku Internetu 2012, laureat konkursu 50 Kreatywnych Magazynu Briefa.

Kuba Orlik – szkoleniowiec z firmy NIEBEZPIECZNIK.pl, który ma na swoim koncie prace dyplomowe o kryptologii i bezpieczeństwie aplikacji webowych. Od lat realizuje się jako programista aplikacji internetowych. Pomaga obywatelom cyfrowego świata sprawić, by technologia rozwiązywała więcej problemów, niż tworzy.

Ponadto w panelach tematycznych, wezmą udział liczni eksperci, którzy jak sądzimy, staną się dla Państwa ogromną inspiracją i motywacją do działania a także podczas ich dyskusji rozwiążą wiele Państwa wątpliwości biznesowych. 

Dodatkowo, w godzinach 14:30-16:00 będzie można wziąć udział w jednym z zaplanowanych warsztatów:

Warsztat 1- Budowanie efektywnego ekosystemu wsparcia MMŚP (w języku ang)

Warsztat 2- Jeremie 2

Warsztat 3- Od czego zacząć, żeby pozyskać wsparcie kapitałowe?

Więcej na stronie http://zdiif.zarr.com.pl/

Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc ograniczona: http://zdiif.zarr.com.pl/#rejestracja