Duma regionu, czyli „Zrobione w Szczecinie”. Poznaliśmy laureatów!

Duma regionu, czyli „Zrobione  w Szczecinie”. Poznaliśmy laureatów!

Budują poczucie lokalnej tożsamości, promują region oraz urozmaicają rynek. Kolejnych dziesięciu przedsiębiorców otrzymało certyfikat marki „Zrobione w Szczecinie”. To honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest za innowacyjność, prospołeczność oraz unikatowość oferowanych produktów i usług. W tym roku wpłynęło łącznie czterdzieści wniosków o przyznanie certyfikatu.

O miano „Zrobione w Szczecinie” mogli ubiegać się przedsiębiorcy, którzy działają nie tylko na terenie miasta, ale również w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Ze względu na panująca sytuację epidemiologiczną, w tym roku nie odbędzie się oficjalne wręczenie nagród. Prezydent Szczecina Piotr Krzystek pogratulował laureatom w specjalnym nagraniu, które znajduje się m.in. na naszym profilu FB:

https://pl-pl.facebook.com/ARMS.SZCZECIN.EU/

- Ta statuetka „Zrobione w Szczecinie” świadczy nie tylko o wysokiej jakości Waszych usług, ale także o tym, że jesteście ambasadorami naszego miasta i z tego z całą pewnością wszyscy możemy być dumni - powiedział Piotr Krzystek, Prezydent Szczecina.

 

Laureaci w kategorii PRODUKTY:

1) BP Rafał Lewandowski Zbigniew Balik, Restauracja „Spiżarnia Szczecińska” - klasyczny paprykarz szczeciński własnego wyrobu

2) Sady Rajewscy Karolina Rajewska - Sok Premium, 100% jabłkowy z konkretnej odmiany jabłek - idared. Firma rodzinna, trzecie pokolenie.

3) Cuda Celestyny Celestyna Krajczyńska - Wypieki Cuda Celestyny, pracownia cukierniczo-szkoleniowa, serniki, ciasta różnego rodzaju.

4) Browar Bosman w Szczecinie – Browar Bosman.

5) DROBIMEX Sp. z o.o. - Parówki sPortowców. Wędlina bezglutenowa z 93% mięsa z piersi kurczaka, dedykowana drużynie Pogoni Szczecin.

6) pAudio Technologies Sp. z o. o. - Centrala Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego (DSO IVO) dla dużych obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych.

 

Laureaci w kategorii USŁUGI:

1) IAI Sp. z o.o. – oferuje m.in. kompleksową usługę  dla profesjonalnych sprzedawców internetowych, nowoczesny i intuicyjny system rezerwacji on-line dla różnych modeli biznesu.

2) Grupa CSV Sp. z o.o. - Kompletne usługi lakiernicze, wsparcie handlowo-techniczne, optymalizacja pracy serwisu, szkolenie kadry serwisu.

3) CassperSoft Adam Kurkiewicz - Przewodnik po mieście: darmowe wycieczki po Szczecinie w j. angielskim. Organizuje m.in. trasę poświęconą szczecińskiemu piwowarstwu czy „Spacer wolnych ludzi”: szlak dotyczący wydarzeń grudnia 70.

4) Sprzedaż i Naprawa Sprzętu Oświetleniowego Renowacja lamp stylowych Lech Turkowski PIONIER SZCZECINA - Firma działająca od 12.07.1945 r. założona przez ojca pana Lecha Turkowskiego, najstarsza na ziemiach odzyskanych, niezmiennie w tym samym miejscu w kamienicy przy Bohaterów Getta Warszawskiego.
 

Marka „Zrobione w Szczecinie” istnieje na rynku od 2018 r. Dotychczas ubiegało się o nią ponad dwustu przedsiębiorców, spośród których prawie 60 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. Jest to niezwykła szansa na zaprezentowanie biznesu oraz wzrost rozpoznawalności własnej marki. Wybrany przedsiębiorca ma możliwość bezpłatnego udziału w programach i wydarzeniach o charakterze promocyjnym, realizowanych na terenie Szczecina. Może również wykorzystać logotyp marki na swoich produktach i materiałach reklamowych, podnosząc tym samym rangę prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa.