Invest in Szczecin! Zainwestuj w Szczecinie

Invest in Szczecin! Zainwestuj w Szczecinie

    

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej zaprasza na nowy cykl podcastów „Invest In Szczecin”, który w swej istocie podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie „Dlaczego firmy budują swój biznes w Szczecinie?”

Cykl podcastów przygotowanych przez ARMS Sp. z o.o. pozwala słuchaczom bliżej poznać przedstawicieli interesujących firm, działających w Szczecinie i okolicach. Prezentuje inspirujące historie sukcesów, poczynając od wyzwań i trudów związanych z kreowaniem własnej działalności, przez inspiracje do pracy oraz  sposób budowania przewagi konkurencyjnej. Każdy odcinek pozwala zrozumieć motywację, która kieruje przedstawicielami biznesu w podejmowaniu decyzji o lokowaniu inwestycji
w Szczecinie.

Wśród zaproszonych firm znajdują się między innymi: lider europejskiego rynku e-commerce, jeden z największych funduszy inwestycyjnych w Europie realizujący projekty z branży logistycznej, przedsiębiorstwa wdrażające innowacyjne technologie z dziedzin energii odnawialnej i automotive, oraz lokalne firmy, które odniosły sukces, zaczynając od dobrego pomysłu i rodzinnej manufaktury.

Każdy odcinek będzie publikowany w ostatni dzień miesiąca, począwszy od lutego! Cały cykl podcastów ”Invest in Szczecin” będzie dostępny na trzech najpopularniejszych platformach streamingowych: Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Youtube.

Wszystkich zainteresowanych, którzy poszukują źródła informacji o potencjale inwestycyjnym Szczecina, oraz cenią sobie treściwy i merytoryczny przekaz, serdecznie zapraszamy do słuchania.  Pierwsze nagranie będzie dostępne już w lutym!