Przedsiębiorco, „Nastrój się na Żagle 2021” i weź udział w konkursie na najciekawszą witrynę

Przedsiębiorco, „Nastrój się na Żagle 2021” i weź udział w konkursie na najciekawszą witrynę

 

Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od największego wydarzenia plenerowego w naszym mieście, jakim będą „Żagle 2021. Żeglarski Szczecin zaprasza”. Z tej okazji zapraszamy przedsiębiorców do udziału w konkursie na najciekawiej przyozdobioną witrynę.

W tym konkursie panuje pełna dowolność. Przedsiębiorcy mogą wyklejać, malować, wycinać czy rysować. Ważne, aby witryna nawiązywała do nadchodzącego wydarzenia, jakim będzie Żagle 2021. Żeglarski Szczecin zaprasza. Im ciekawsza witryna, tym większe szanse na zwycięstwo. Szczecińscy przedsiębiorcy mogą bawić się na różne sposoby i tym samym zapraszać mieszkańców i turystów zarówno do swoich lokali jak i na Żagle 2021. Warunkiem niezbędnym jest umieszczenie girlandy z flagietkami w ramach akcji promującej Konkurs, w witrynie lokalu przedsiębiorcy.

Lokale, których witryny zmienią się na czas przygotowań do wydarzenia oraz na samo wydarzenie, powalczą o ciekawe nagrody. Komisja konkursowa wybierze i nagrodzi cztery witryny, które nie tylko będą ładne i dobrze się prezentowały, ale będą także oryginalne i zachęcające do wstąpienia. Wśród nagród przewidziano m.in. kolacje na pokładzie żaglowca podczas wydarzenia Żagle 2021 czy trzygodzinny rejs motorówką.

Jak się zgłosić?

Udekorowane witryny można zgłaszać do konkursu od dziś do 18 lipca. Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej https://www.zstw.szczecin.pl. Formularz zgłoszeniowy powinien zawierać w szczególności nazwę przedsiębiorstwa oraz dane kontaktowe, zdjęcie witryny i wykonanej dekoracji, w formacie jpg, do 5MB.

Flagietki będzie można pozyskać w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Żołnierza 20  (szklany pawilon w Alei Kwiatowej) po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania drogą e-mail na adres info@zstw.szczecin.pl.