Sii Polska otwiera swój 15 oddział - nowe biuro powstanie w Szczecinie!

Sii Polska otwiera swój 15 oddział - nowe biuro powstanie w Szczecinie!

Sii Polska otwiera w Szczecinie 15. oddział w Polsce.

Zatrudniając ponad 7 000 specjalistów, Sii jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO (Business Process Outsourcing) i inżynieryjnych w Polsce. Eksperci Sii Polska realizują projekty dla wiodących firm z sektorów motoryzacji, bankowości i finansów, Hi-tech, medycznego, handlu detalicznego i logistyki oraz usług użyteczności publicznej.

Firma rozpoczęła swoją historię jako jednoosobowy start-up i istnieje na rynku od 2006 roku. Obecnie posiada oddziały w największych miastach Polski, między innymi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Łodzi. Teraz

Szczeciński oddział Sii współpracuje już z wieloma klientami w Polsce i na całym świecie, takimi jak fińskie przedsiębiorstwo produkcji maszyn, lider protetyki słuchu, duński producent sprzętu medycznego, duński twórca rozwiązań do pobierania próbek krwi czy międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych.

Eksperci Sii w Szczecinie to przede wszystkim developerzy C++, C Embedded, Autosar, ale też Java, ETL, .Net, JavaScript i Sharepoint, testerzy, administratorzy systemów, analitycy, project managerowie oraz konsultanci, który budują rozwiązania wykorzystywane przez użytkowników na wszystkich kontynentach globu.

Misją Sii jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, co stwarza dla pracowników wiele możliwości rozwoju w ramach organizacji. Praca dla ośmiokrotnego laureata konkursu na Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce to okazja do wspierania i poznania bliżej jego największych klientów, m.in. Pumy, Roche, ABB czy mBanku. Firma jest też partnerem takich gigantów technologicznych jak Atlassian, Microsoft czy Adobe. Sii miesięcznie rekrutuje średnio 250 nowych pracowników.