Znamy laureatów trzeciej edycji "Zrobione w Szczecinie"

Znamy laureatów trzeciej edycji "Zrobione w Szczecinie"

10 kolejnych przedsiębiorców może już posługiwać się przyznanym przez prezydenta Szczecina certyfikatem marki.

Ten swoisty „znak jakości” trafia do firm, które stawiają na wysoką jakości swoich usług lub produktów i w ten sposób pomagają kreować pozytywny wizerunek miasta.

- Wasz biznes to dowód na potencjał, który drzemie w Szczecinie. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i chcemy, aby było o nich i o naszym mieście głośno w całej Polsce - powiedział do laureatów Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

LAUREACI III EDYCJI KONKURSU NA PRZYZNANIE MARKI „ZROBIONE W SZCZECINIE”

HUB-MAXX Sp. z o.o. Sp. Komandytowa za ośrodek Ski-Park Szczecin, całoroczne stoki narciarskie i ścianki wspinaczkowe (https://skipark.szczecin.pl/)

Frirajd Marta Malejewska – za parzenie i serwowanie napojów na bazie świeżo zmielonej kawy przy wykorzystaniu ręcznego ekspresu ciśnieniowego. Usługa na mobilnym trójkołowym rowerze na Jasnych Błoniach (facebook.com/CafeRower/)

Fanfaronada - Daria Makarewicz-Salamon – za indywidualne projekty odzieży damskiej i dobór materiałów – (fanfaronada.eu)

Consileon Polska Spółka z o.o. za projektowanie, tworzenie i dalszy rozwój aplikacji dedykowanych dla klientów biznesowych (consileon.pl)

„Lars Laj Polska” Sp. z o.o. – za wyposażenie placów zabaw, aren sportowych, siłowni na powietrzu (larslaj.pl)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IMPET Tomasz Kaminski – za instalacyjne produkty pro audio SKYLARK (pwimpet.pl)

Beata Pawluczuk Projekt -Beata Pawluczuk-Wrzecińska - (/BETTY SZCZECIŃSKA) za gadżety o tematyce szczecińskiej, kubki, torby, koszulki wg własnych projektów (projektbp.pl)

Hisert Polska sp. z o.o. – za komfortową odzież oraz bieliznę BeMummy dla kobiet w ciąży (hisert.com)

MrGreen- Dominik Statkiewicz - za biologiczne preparaty dla ogrodnictwa i rolnictwa, podnoszące urodzajność mikrobiologiczną gleby, zwiększenie plonów i odporności na choroby (zielone-nawozy.pl)

ASPROD Sp. z o. o. – za wypieki w technologii LAW z ciasta pieczonego na świeżo w miejscu sprzedaży, bez etapu mrożenia (asprod.com.pl)

O certyfikat można było ubiegać się w dwóch kategoriach - produkt lub usługa. Warunkiem było to, aby aspirujące przedsiębiorstwo, miało siedzibę na terenie Szczecina. Od tego roku formuła została rozszerzona także o firmy, które należą do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

„Zrobione w Szczecinie” ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe, czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania marki jest możliwość udziału w programach z zakresu promocji gospodarczej, prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz możliwość zamieszczania logotypu „Zrobione w Szczecinie” w materiałach promocyjnych.

 

W tym roku o przyznanie certyfikatu ubiegało się  32 przedsiębiorców.

Do tej pory (w trzech edycjach) prezydent Szczecina nagrodził łącznie 49 przedsiębiorców.