MARKA „ZROBIONE W SZCZECINIE” CZEKA !

30/06/2020

Przedsiębiorco nie zwlekaj!

Tylko do końca czerwca jest  czas, aby zawalczyć o markę „Zrobione w Szczecinie”.

Nowa odsłona programu to nowe wyzwania dla nowych uczestników. Wystarczy zgłosić produkt lub usługę. Ważne by były innowacyjne, prospołeczne, unikalne
 a nawet niebanalne.

O markę mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy swoją działalność realizują nie tylko w samym Szczecinie, ale również  w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Przyznanie marki to niezwykła szansa na to, aby pokazać firmę z jak najlepszej strony i stać się bardziej rozpoznawalną na rynku.

Przedsiębiorca, któremu zostanie przyznana marka „Zrobione w Szczecinie” będzie miał możliwość bezpłatnego udziału w programach z zakresu promocji gospodarczej prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz wykorzystać logotyp na swoich produktach i materiałach promocyjno-informacyjnych podnosząc rangę przedsiębiorstwa.

Wnioski o przyznanie marki w tegorocznej edycji, można składać do dnia 30 czerwca 2020 r. w formie elektronicznej na adres mailowy l.markiewicz@arms-szczecin.eu lub w biurze Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o.  pod adresem: ul. Niemierzyńska 17A, 71-441 Szczecin, (II  piętro) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Marka Zrobione w Szczecinie”.

Dodatkowe informacje,  w tym regulamin programu i formularz wniosku, znajdują się na stronie www.arms-szczecin.eu/ marka-zrobione-w-szczecinie oraz pod nr telefonu 882 070 000 lub 91 333 97 67.