II Baltic Economic Congress

Wielkimi krokami zbliża się II Baltic Economic Congress, który odbędzie się 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie. To wydarzenie gromadzi w jednym miejscu ekspertów, liderów i pasjonatów działających w różnych dziedzinach gospodarki.

Kongres został zaplanowany w oparciu o trzy główne bloki tematyczne, które odzwierciedlają istotne aspekty dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej:

  • Gospodarka i Przemysł
  • Finanse, Inwestycje i Współpraca Transgraniczna
  • Inspiracje

Niezwykłym punktem programu będzie powerspeech Mateusza Grzesiaka, noszący tytuł “Determinacja i świadoma droga do celu”. Mówca o ugruntowanej pozycji na rynku z pewnością dostarczy osobom biorącym udział w kongresie unikalnej perspektywy na osiąganie sukcesu w biznesie.

Po zakończeniu intensywnego dnia debat i prezentacji, zapraszamy na uroczystą galę finałową Konkursu “Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023”, która dostarczy wyjątkowej okazji do wzmocnienia relacji biznesowych. Wieczór zakończy się wyjątkowym koncertem Kayah.

Wydarzenie to będzie również doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych podczas nieformalnych spotkań w trakcie networkingowych sesji w trakcie trwania II Baltic Economic Congress oraz po zakończeniu Konkursu “Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023”.

Zapraszamy do udziału w kongresie i włączenia się w ciekawe dyskusje oraz budowaniu relacji biznesowych.