“Zrobione w Szczecinie” na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to mnóstwo wyjątkowych atrakcji i smakołyków. Wśród nich znajdą się także produkty firm, które otrzymały wyjątkowy certyfikat “Zrobione w Szczecinie”.  Zapraszamy w każdy grudniowy weekend do domku nr 24 na al. Kwiatowej.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy to tradycja, która dobrze wpisała się w grudniowy krajobraz naszego miasta.  Po raz kolejny w samym centrum staną świąteczne domki, aby wprowadzić nas w czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.  Na jarmarku znajdzie się w sumie ponad 90 wystawców, a wśród nich firmy, które uzyskały prestiżowy certyfikat “Zrobione w Szczecinie”. Marki z tym znakiem  będą wystawiać się w specjalnie obrandowanym domku nr 24 na al. Kwiatowej. 

Odwiedzający stoisko będą mogli kupić m.in: ręcznie wykonane świece, gry planszowe, książki, pamiątki ze Szczecina, pościel i tekstylia, drobne upominki. Nie zabraknie także słodkich wypieków, świątecznych potraw czy szczecińskiej kawy. 

Harmonogram stoiska “Zrobione w Szczecinie”. Domek nr 24, Aleja Kwiatowa:

  • 1-3 grudnia (piątek – niedziela) – Szczecińska Manufaktura Twórcza Cytrynka, Szczeciński Town Shop

  • 8 grudnia (piątek) – Fonka

  • 9 grudnia (sobota) – Vito Team, Betty Szczecińska

  • 10 grudnia (niedziela) – Dudowie, Hoca Candle

  • 15 grudnia (piątek) – Dudowie,

  • 16 grudnia (sobota) – Bohomazy, Krówka Szczecińska

  • 17 grudnia (niedziela) – Petersen, Kobietowo

  • 22 grudnia (piątek) – Petersen

  • 23 grudnia (sobota) – Kawa Korona, Kingdom Leathercraft

O projekcie Zrobione w Szczecinie. Marka “Zrobione w Szczecinie”  to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług. Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 260 firm, spośród których prawie 100 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie  Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat „Zrobione w Szczecinie” wzmacniania lokalną tożsamość i zwiększa lojalności klientów wobec szczecińskich marek.

Więcej informacji na temat projektu i firm z certyfikatem “Zrobione w Szczecinie” na: 

zrobione.szczecin.eu